Eerste Kok van België - palmares

1954 Jean Van Bellingen - Gevogelte warm/koud

1955 Léon Collard - Griet

1956 Baron Pierre Romeyer - Kip

1957 Robert Otto - Rund

1958 Roger Baufay - Vis

1959 Jean Vanandruel - Fazant

1960 René Kobs - Schaap

1961 Jacques Snijkers - Kalfzadel

1962 Pierre Kaufman - Everzwijn

1963 Robert De Koninck - Haas

1964 Maurice Compère - Rundshaas

1965 Pierre Wynants - Eend

1966 Antoine Wynant - Tarbot

1967 Claude Dupont - Verse hesp

1968 Nicolas Lefevere - Warme pastei in terrine of in deegkorst

1969 Roland De Reu - Schaapschouder

1970 José Tourneur - Poon

1971 Jean-Marie Daue - kalfsnoot

1972 Frank Dryepondt - Warme vispastei

1973 Eddie Van Maele - Varken en witloof met bier

1974 Jean Desmet - Wild konijn

1975 Guy Pauwels - Kalfszwezerik

1976 Jean Fleury - Kreeft

1977 Marcel Geerts - Colvert eend

1978 Jean Ruiz - Noordzeekrab, zeeduivel en zonnevis

1979 Michel Addons - Lamsribstuk, artisjok, bloemkool

1980 Jean Pierre Fleuvy - Gevogeltelevers, kwarteleitjes, varkenspoten en schaapshersenen

1981 Michel Coppens - Jonge duif, savooikool en Parijse champignons

1982 Jean-François Lassance - Hazenrug met Belgisch bier

1983 Jan Raven - Kip

1984 Uwe Dern - Varkensribstuk

1985 Christian Demulder - Zeeduivel en Belgische producten

1986 Luc Decuypere - Eendenborst

1987 Daniel Dupuis - Konijn met Belgisch bier

1988 Eddy Broux - Griet en grijze garnalen

1989 André Smit - Lamsribstuk

1990 Guy Lefevere - Speenvarken

1991 Jacques Marit - Snoekbaars en rivierkreeften

1992 Philippe Roelens - Reebout

1993 Marc De Roo - Mechelse koekoek

1994 Danny Van Ingelgom - Rog

1995 Roland Debuyst - Runderhaas

1996 Patrick De Doncker - Kalfszadel

1997 Michel Doukissis - Zeeduivel met 3 garnituren

1998 David Martin - Jonge duif

1999 Eric Minet - Lamszadel

2000 Lawrence Catherine - Kalfshaas

2001 Daniel Antuna - Mechelse koekoek

2002 Jean-François Begon - Jonge tarbot

2003 Robert Van Landeghem - Haas

2004 Paul Hendrickx - Warme kreeft

2005 Olivier de Vinck de Winnezele - Warme eendenpastei en eendenlever

2006 Dimitri Marit - Snoekbaars

2007 Dudink Peter - Varkenszadel

2008 Aesaert Peter - Tarbot, king crab en schaaldieren

2009 Frederik Hoorne - Kalfszwezerik

2010 Tim Meuleneire - Griet

2011 Lode de Roover - Wilde eend

2012 Tommy Cavaliere - Griet 

2013 Sam van Houcke - Rug van jong everzwijn

2014 Vincent Denis - dikke lende van zuigkalf met drie bereidingen van witloof 

2015 Pascal Peters - Coq des Près met een donker Belgisch bier

2016 Wim van Hecke - Inlandse hoeveduif

2017 Glenn Verhasselt - Runder zesrib

                                               ©1952-2016 • Club Prosper Montagné